הזן משוואה או בעיה
קלט המצלמה אינו מזוהה!

פִּתָרוֹן - הסתברות מצטברת בהתפלגות הנורמלית הסטנדרטית

הסתברות מצטברת 100%
100%

הסבר שלב אחר שלב

1. מצא את ההסתברות המצטברת של ערך ציון ה-z עד 75

יותר מ-99.9% מהפעמים, מידע עם התפלגות רגילה סטנדרטית נמצא בתוך פלוס או מינוס 3.9 סטיות תקן מהממוצע.

הסבירות המצטברת של הערכים עד ל-75 היא 1.
p(z<75)=1
הסבירות המצטברת של z<75 היא 100%

2. מצאו את ההסתברות המצטברת של ערכי תוצאת z שהם גדולים מ- 75

הסכום הצבור של הערכים גדול מ- 75 הוא 0.

p(z>75)=0
הסכום הצבור של z>75 הוא 0%

3. מצאו את ההסתברות המצטברת של ערכי תוצאת z עד 33

יותר מ- 99.9% מהזמן, נתונים עם התפלגות תקנית נורמלית מסתיימים תוך נוסח 3.9 סטיות תקניות של הממוצע.

ההסתברות המצטברת של הערכים עד 33 היא 1.
p(z<33)=1
ההסתברות המצטברת ש- z<33 היא 100%

4. חשב את הסיכוי הצברתי של הערכים שגדולים מ-75 ופחותים מ-33

הוסף את הסיכוי הצברתי של השטח מהצד הימני של z הגבוה (הכל מימין ל75) לסיכוי הצברתי של השטח מהצד השמאלי של ה-z הנמוך (הכל משמאל ל33):

0+1=1
p(33>z>75)=1
הסיכוי הצברתי ש-33>z>75הוא100%



מדוע ללמוד את זה

למה ללמוד את זה